باربری در الهیه

باربری الهیه | اتوبار الهیه

باربری الهیه

باربری الهیه یکی از شعب باربری تهران 1 است که در منطقه الهیه تهران دفتر مرکزی خود را دایر نموده است. باربری تهران 1 یکی از باربری‌های معروف شهر تهران است که خدمات باربری را منطقه الهیه تهران به مشتریان خود ارائه می‌کند. شرکت تهران 1 در زمینه ارسال بار به همه نقاط تهران و دیگر شهرستان ها به صورت 24 ساعته، سابقه درخشانی دارد. کلیه خدمات با کیفیت و دقت بالا به مشتریان ارائه می شود.

خدمات ارائه‌شده توسط باربری الهیه شامل حمل کالا و بار، اثاثیه منزل، ادارات وشرکت‌ها، باشگاه‌های ورزشی و… به صورت زمینی با به‌روزترین و مدرن‌ترین خودروهای حمل بار و همچنین خدمات بسته‌بندی، برگشت بار، تخلیه و بارگیری می‌شود.

باربری در الهیه | اتوبار الهیه

باربری الهیه | اتوبار الهیه 22892680-021

اتوبار الهیه با تیمی مجرب و حرفه‌ای از کارکنان، با استفاده از بهترین تجهیزات و وسایل بسته‌بندی و حمل بار، باکیفیت‌ترین خدمات بسته‌بندی بار را به مشتریان خود ارائه می‌کند. همچنین تمامی بسته‌ها در شرکت اتوبار الهیه با نام مشتری و شماره پیگیری دریافت می‌شوند تا در صورت وجود هر مشکل سریع‌ترین خدمات جواب‌دهی و پیگیری را به مشتریان خود داشته‌باشیم. در کل، باربری الهیه یکی از باربری‌های در تهران است که با سابقه ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مشتریان، توانسته است اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

خدمات باربری الهیه تهران و باربری تهران را با تکیه بر دانش و تخصص ارائه‌می‌نماییم. ما به خود می‌بالیم که مشتریان ما را به عنوان بهترین شرکت حمل بار در تهران و منطقه الهیه می‌شناسند. از این رو همه روزه بر تعداد مشتریان ما افزوده‌می‌شود. باربری الهیه همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه‌دهد. از این رو جدیدترین امکانات را جابجایی اثاثیه شما به کار می‌برد.

باربری الهیه تهران جهت حمل اثاثیه و وسایل

باربری الهیه تهران جهت حمل اثاثیه و بسته‌بندی وسایل از بهترین تجهیزات بسته‌بندی استفاده می‌کند. باربری الهیه با تجربه کارکنان آموزش دیده خود، اثاثیه منزل ادارات و شرکت‌ها را انجام میدهد. با توجه به نوع وسیله شما بسته‌بندی که انجام می شود متفاوت است.

حمل بار در اتوبار الهیه تهران به سراسر کشور انجام می‌شود. بسته‌بندی اثاثیه به همراه بیمه‌نامه باربری برای هر سرویس باربری اعمال می‌شود. اثاثیه شما کاملا اصولی بسته‌بندی می‌شوند.

اتوبار الهیه تهران
باربری الهیه در تهران | بسته بندی باربری الهیه

باربری شبانه روزی الهیه

ما در باربری الهیه با توجه به نیازهای مشتریان، خدمات باربری شبانه روزی و 24 ساعته را در اختیار مشتریانمان قرار می‌دهیم. اتوبار الهیه در تهران 1 آمادگی حمل بار شما در هر ساعات شبانه‌روز را دارد. و این به معنی این است که شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به حمل بار دارید، از خدمات باربری الهیه استفاده کنید. با داشتن خدمات باربری شبانه‌روزی، شما می‌توانید بسته‌های خود را در اوقاتی که ساعات کاری تمام شده‌است و باربری‌ها تعطیل هستند، به سرعت و با امنیت ارسال کنید.

همچنین باربری تهران 1 با داشتن تیمی از پرسنل و رانندگان ماهر، به صورت شبانه‌روزی حمل بار را انجام می‌دهد تا مشتریانش از خدمات ارزشمند این شرکت به صورت 24 ساعته برخوردار شوند. خدمات باربری شبانه‌روزی، در الهیه و دیگر مناطق شهر تهران و شهرستان‌های اطراف ارائه می‌شود. و به مشتریان این شرکت اطمینان و پشتیبانی لازم را در هنگام انجام حمل بار به مقصد مورد نظر می‌دهد.

شماره تماس باربری الهیه باربری تهران : 22892680-021

باربری شبانه روزی الهیه

مراحل اسباب کشی منزل در باربری الهیه تهران

اسباب‌کشی یکی از موضوعاتی است که درصد زیادی از مردم با آن رو به رو شده‌اند. بیشتر مردم اسباب‌کشی را کار دشواری می‌دانند و همیشه قبل از اسباب‌کشی نگران هستند. در صورتی که حمل اثاثیه طبق برنامه‌ریزی انجام شود هم کار آسان‌تر خواهد شد و هم امنیت اثاثیه شما حفظ می‌شود. رعایت نکات و مراحل اسباب‌کشی باعث می‌شود نگرانی شما برای این کار برطرف شود. این مراحل عبارتند از:

 1. تعیین زمان اسباب‌کشی
 2. تهیه لیستی از وسایل مورد نیاز
 3. تماس با یک باربری مطمئن
 4. ذکر مشخصات بار و مشخصات مبدا و مقصد
 5. تعیین نوع خودرو برای حمل بار
 6. تهیه وسایل بسته‌بندی 
اتوبار الهیه

اتوبار و باربری الهیه در تهران | بسته بندی باربری الهیه

بسته‌بندی اثاثیه منزل در باربری الهیه

فرآیند بسته‌بندی اثاثیه منزل در باربری به این صورت است که در ابتدا کارشناسان ما با مشاهده اثاثیه منزل شما، بهترین روش‌های بسته‌بندی و حمل بار را مشخص می‌کنند تا هیچگونه آسیبی به اثاثیه و بار شما وارد نشود. سپس با استفاده از جعبه و کارتن‌های مقاوم و مناسب و روش‌های استاندارد بسته‌بندی برای جلوگیری از شکستن شیشه و یا ضربه خوردن قطعات، مانند تخت، کمد، میز، صندلی‌ها، کتابخانه‌ و غیره اقدام به بسته‌بندی می‌کنند. البته بسته‌بندی وسایل آشپزخانه مانند یخچال و ماشین لباسشویی نیز با روش‌های خاصی صورت می‌گیرد.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در باربری الهیه

پشتیبانی شبانه روزی در اتوبار الهیه

اتوبار الهیه خدمات خود را به صورت تمام وقت ارائه‌می‌دهد. از آنجا که این باربری به آسایش مشتریان خود اهمیت زیادی می‌دهد این امکان را فراهم آورده است که در هر ساعتی که مشتری به خدمات باربری نیازمند شد، خدمات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهد. هر زمان که در زمینه اسباب‌کشی و جابه‌جایی بار دچار مشکل شوید و یا سوالی در این زمینه ذهن شما را درگیر کند. 

شما می‌توانید با کارشناسان برجسته باربری الهیه در شرکت باربری تهران، تماس گرفته و از این شرکت برای حل مشکل خود کمک بگیرید. باربری الهیه تهران در هر ساعت از شبانه‌روز به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی می‌باشد. 

اتوبار و باربری الهیه با پشتیانی شبانه‌روزی این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که با خیال راحت کارهای مربوط به بسته بندی اثاثیه و اسباب‌کشی را به ما بسپارید. هر گونه انتقاد و پبشنهادی از جانب مشتریان گرامی در شرکت حمل و نقل و باربری الهیه پذیرفته‌می‌شود. 

باربری الهیه تهران

شماره تماس اتوبار الهیه : 09195978799

اسباب کشی ادارات در باربری الهیه

ما به عنوان یک شرکت باربری با سابقه و تجربه، کلیه خدمات حرفه‌ای اسباب‌کشی ادارات را نیز به صورت کامل ارائه می‌دهیم. و با توجه به نیازهای مختلف مشتریان، انواع خدمات حمل و نقل اسباب کشی ادارات (moving office) را با کیفیت بالا و تضمین امنیت بار ارائه می‌کنیم.

اتوبار الهیه تهران 1 با داشتن تیمی از پرسنل حرفه‌ای و با تجربه، در اسباب‌کشی ادارات مثل جابه‌جایی میز، صندلی، دستگاه‌ها و وسایل الکترونیکی و … مهارت دارد و با بهره‌گیری از تجهیزات حرفه‌ای و خودروهای باربری مناسب، اقلام اداری شما را سالم به مقصد مورد نظر منتقل می‌کند.

اسباب کشی ادارات در باربری الهیه

حمل و چیدمان جهیزیه عروس توسط شرکت باربری الهیه 

انتخاب یک باربری مطمئن و باتجربه یکی از مهمترین تصمیم‌های عروس و دامادها می‌باشد. تیم باربری الهیه یکی از با تجربه‌ترین باربری‌های تهران می‌باشد که کارکنان با تجربه‌ای دارد. حمل و جابجایی جهیزیه باید با دقت بسیار و با روش‌های خاصی انجام شود. 

برای سرویس‌های جهیزیه در اتوبار الهیه استفاده از ماشین‌های مسقف با کف موکت و همچنین بیمه‌نامه معتبر از دیگر امکانات باربری الهیه در تهران می‌باشد. تیم اتوبار الهیه تهران این اطمینان را به شما می‌دهد که اثاثیه‌های شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شماره تماس باربری الهیه باربری تهران : 22892680-021

بسته بندی باربری الهیه | اتوبار شبانه روزی الهیه | اتوبار الهیه در تهران

باربری بین شهری در الهیه تهران

باربری تهران 1، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل بین شهری در ایران است که خدمات متنوعی ارائه می‌دهد، از جمله بسته‌بندی و جابجایی اثاثیه منزل، ادارات، دفاتر،شرکت ها و… .

این باربری مجهز به تجهیزات حرفه‌ای جهت بسته‌بندی، بارگیری، حمل و تخلیه اثاثیه منزل، ادارات و… می‌باشد. این شرکت خدمات باربری بین شهری با کیفیت عالی در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. با داشتن تیمی از پرسنل و رانندگان حرفه‌ای و متعهد، بارهای شما را با امنیت و به سرعت در مقاصد مختلف بین شهری حمل می‌کند. با استفاده از انواع خودروهای باربری مانند وانت، کامیون، کامیونت و… ، بسته‌ها و بارها به مقصد مورد نظر منتقل می‌شوند.

باربری بین شهری در الهیه تهران

نحوه بسته بندی گوشتی در هنگام اسباب کشی در باربری الهیه 

نحوه بسته‌بندی مواد غذایی و گوشتی در باربری الهیه بدین صورت است که برای مسافت‌های طولانی از کیسه‌های یخ برای فاسد نشدن مواد گوشتی و ثابت نگه‌داشتن دما استفاده می‌کنند. کیسه‌های یخ را در یخچال‌های فیبری قرار می‌دهند. این یخ‌ها قابلیت این را دارند که تا چندین ساعت دما را ثابت و از آب شدن مواد گوشتی جلوگیری کنند.

اتوبار الهیه برای مواد فاسد شدنی از جمله نوشیدنی و شربت‌ها، کنسروها و میوه نیز از بسته‌بندی مخصوصی برخوردار است. این مواد را در کارتن قرار می‌دهد و بر روی آنها از کیسه‌های یخ استفاده می‌کند. 

شماره تماس باربری الهیه باربری تهران : 22892680-021

بسته بندی باربری الهیه

قیمت اسباب کشی در اتوبار الهیه 

شرکت باربری الهیه در تهران یکی از ارزان‌ترین و منصف‌ترین باربری‌ها در محدوده الهیه است که با بهترین خدمات اسباب‌کشی شما را انجام می‌دهد. تعیین قیمت در اتوبار الهیه به موارد زیر بستگی دارد که شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • تعداد سرویس‌های باربری
 • فاصله بین مبدا و مقصد
 • کیفیت بسته‌بندی
 • جابجایی وسایل سنگین
 • تعداد کارگران درخواستی
 • بیمه‌نامه باربری
 • تعداد طبقات
هزینه باربری الهیه

بسته‌بندی مواد غذایی در اتوبار الهیه

ما در باربری الهیه، یکی از بهترین شرکت‌های حمل و نقل بار و کالا در تهران هستیم که انواع خدمات باربری و حمل و نقل را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. بسته‌بندی مواد غذایی از جمله این خدمات است که با ایمن‌ترین روش‌ها و توسط تیمی مجرب‌ از کارکنان به مشتریان ارائه می‌شود. باربری الهیه این خدمت را برای مشتریان خود به ارمغان آورده‌است تا در کسب رضایت آنها به بهترین شیوه عمل کند.

بسته‌بندی مواد غذایی در اتوبار الهیه | باربری الهیه تهران

مناطق تحت پوشش باربری تهران 1

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاوه احمدی
کاوه احمدی
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر. من از خدمات باربری شما استفاده کردم و واقعا راضی بودم وسایلهام سالم به مقصد رسیدند. ممنون از مدیریت باربری الهیه

باربری تهران1
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  کاوه احمدی

سلام دوست گرامی و خوشحالیم که راضی بودید.

باربری تهران1
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  کاوه احمدی

سلام دوست گرامی و خوشحالیم که ما رو انتخاب کردید

منصور ابراهیمی
منصور ابراهیمی
5 ماه قبل

تشکر می کنم از تیم حرفه ای باربری الهیه که خیلی حرفه ای وسایل من رو بسته بندی و جابجا کردند.

باربری تهران1
مدیر
4 ماه قبل

سلام و درود بر شما

علیرضا
علیرضا
4 ماه قبل

میتونم به جرات بگم که باربری الهیه یکی از باربری منصف و قوی توی منطقه الهیه س که هم کارشون خوبه و هم از لحاظ بسته بندی خیلی قوی عمل می کنند.

باربری تهران1
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  علیرضا

خیلی ممنون از نظز ارزشمند شما دوست گرامی

سیامک
سیامک
4 ماه قبل

سلام اگه فقط کارگر و ماشین باربری بخوایم هزینه ش چقدر میشه؟

باربری تهران1
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  سیامک

سلام دوست گرامی. برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید با شماره های موجود در سایت و یا شماره 09195978799 تماس بگیرید.

افشین ایوبی
افشین ایوبی
3 ماه قبل

سلام می خواستم تشکر کنم از باربری الهیه برای سرویس دهی فوق العاده تون. من کلا نظاره گر بودم و شما همه کارها رو انجام دادید. به جرات میتونم بگم که یکی از راحتترین اسباب کشی های بود که تا حالا برام انجام دادن.

باربری تهران1
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  افشین ایوبی

سلام و ممنون از مجبت بی دزیغ شما دوست گرامی . تیم باربری الهیه از اینکه راضی بودبد بسیار خوشحال است.

11
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
Scroll to Top
اسکرول به بالا