باربری الهیه | اتوبار الهیه

باربری الهیه

باربری الهیه | اتوبار الهیه 22892680-021

خدمات باربری الهیه تهران و باربری تهران را با تکیه بر دانش و تخصص ارائه می‌نماییم. ما به خود می‌بالیم که مشتریان ما را به عنوان بهترین شرکت حمل بار در تهران و منطقه الهیه می‌شناسند. از این رو همه روزه بر تعداد مشتریان ما افزوده می‌شود. باربری الهیه همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. از این رو جدیدترین امکانات را جابجایی اثاثیه شما به کار می‌برد.

باربری الهیه تهران جهت حمل اثاثیه و بسته بندی وسایل

باربری الهیه تهران جهت حمل اثاثیه و بسته‌بندی وسایل از بهترین تجهیزات بسته‌بندی استفاده می‌کند. باربری الهیه با تجربه کارکنان آموزش دیده خود، اثاثیه منزل ادارات و شرکت‌ها را انجام میدهد.

حمل بار در اتوبار الهیه تهران به سراسر کشور انجام می‌شود. بسته‌بندی اثاثیه به همراه بیمه‌نامه باربری برای هر سرویس باربری اعمال می‌شود. اثاثیه شما کاملا اصولی بسته‌بندی می‌شوند.

باربری الهیه
باربری الهیه در تهران | بسته بندی باربری الهیه

شماره تماس باربری الهیه باربری تهران : 22892680-021

مراحل اسباب کشی منزل در باربری الهیه تهران

اسباب‌کشی یکی از موضوعاتی است که درصد زیادی از مردم با آن رو به رو شده اند. بیشتر مردم اسباب‌کشی را کار دشواری می‌دانند و همیشه قبل از اسباب‌کشی نگران هستند. در صورتی که حمل اثاثیه طبق برنامه‌ریزی انجام شود هم کار آسان‌تر خواهد شد و هم امنیت اثاثیه شما حفظ می‌شود. رعایت نکات و مراحل اسباب‌کشی باعث می‌شود نگرانی شما برای این کار برطرف شود. این مراحل عبارتند از:

 1. تعیین زمان اسباب کشی
 2. تهیه لیستی از وسایل مورد نیاز
 3. تماس با یک باربری مطمئن
 4. ذکر مشخصات بار و مشخصات مبدا و مقصد
 5. تعیین نوع خودرو برای حمل بار
 6. تهیه وسایل بسته بندی 
اتوبار الهیه

اتوبار و باربری الهیه در تهران | بسته بندی باربری الهیه

پشتیبانی شبانه روزی در اتوبار الهیه

اتوبار الهیه خدمات خود را به صورت تمام وقت ارائه می‌دهد. از آنجا که این باربری به آسایش مشتریان خود اهمیت زیادی می‌دهد این امکان را فراهم آورده است که در هر ساعتی که مشتری به خدمات باربری نیازمند شد، خدمات خود را در اختیار آن ها قرار دهد. هر زمان که در زمینه اسباب‌کشی و جابه‌جایی بار دچار مشکل شوید و یا سوالی در این زمینه ذهن شما را درگیر کند. 

شما می‌توانید با کارشناسان برجسته باربری الهیه در شرکت باربری تهران، تماس گرفته و از این شرکت برای حل مشکل خود کمک بگیرید. باربری در الهیه تهران در هر ساعت از شبانه روز به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی می‌باشد.

اتوبار و باربری الهیه با پشتیانی شبانه روزی این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که با خیال راحت کارهای مربوط به بسته بندی اثاثیه و اسباب‌کشی را به ما بسپارید. هر گونه انتقاد و پبشنهادی از جانب مشتریان گرامی در شرکت حمل و نقل و باربری الهیه پذیرفته می‌شود. 

شماره تماس اتوبار الهیه : 09195978799

باربری الهیه تهران

حمل جهیزیه عروس توسط شرکت باربری الهیه 

انتخاب یک باربری مطمئن و باتجربه یکی از مهمترین تصمیم‌های عروس و دامادها می‌باشد. تیم باربری الهیه یکی از با تجربه ترین باربری‌های تهران می‌باشد که کارکنان با تجربه ای دارد. حمل و جابجایی جهیزیه باید با دقت بسیار و با روش‌های خاصی انجام شود. 

برای سرویس‌های جهیزیه در اتوبار الهیه استفاده از ماشین‌های مسقف با کف موکت و هم چنین بیمه نامه معتبر از دیگر امکانات باربری الهیه در تهران می‌باشد. تیم اتوبار الهیه تهران این اطمینان را به شما می‌دهد که اثاثیه‌های شما را سالم به مقصد می‌رساند.

شماره تماس باربری الهیه باربری تهران : 22892680-021

اتوبار الهیه تهران

بسته بندی باربری الهیه | اتوبار شبانه روزی الهیه | اتوبار الهیه در تهران

نحوه بسته بندی مواد غذایی و گوشتی در هنگام اسباب کشی در باربری الهیه 

نحوه بسته‌بندی مواد غذایی و گوشتی در باربری الهیه بدین صورت است که برای مسافت‌های طولانی از کیسه‌های یخ برای فاسد نشدن مواد گوشتی و ثابت نگه داشتن دما استفاده می‌کنند. کیسه‌های یخ را در یخچال‌های فیبری قرار می‌دهند. این یخ‌ها قابلیت این را دارند که تا چندین ساعت دما را ثابت و از آب شدن مواد گوشتی جلوگیری کنند.

اتوبار الهیه برای مواد فاسد شدنی از جمله نوشیدنی و شربت‌ها، کنسروها و میوه نیز از بسته‌بندی مخصوصی برخوردار است. این مواد را در کارتن قرار می‌دهد و بر روی آنها از کیسه‌های یخ استفاده می‌کند. 

شماره تماس باربری الهیه باربری تهران : 22892680-021

بسته بندی باربری الهیه

قیمت اسباب کشی در اتوبار الهیه 

شرکت باربری الهیه در تهران یکی از ارزان‌ترین و منصف‌ترین باربری‌ها در محدوده الهیه است که با بهترین خدمات اسباب‌کشی شما را انجام می‌دهد. تعیین قیمت در اتوبار الهیه به موارد زیر بستگی دارد که شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • تعداد سرویس‌های باربری
 • فاصله بین مبدا و مقصد
 • کیفیت بسته‌بندی
 • جابجایی وسایل سنگین
 • تعداد کارگران درخواستی
 • بیمه‌نامه باربری
 • تعداد طبقات
بسته بندی اتوبار الهیه

مناطق تحت پوشش باربری تهران 1:

اسکرول به بالا