باربری مجیدیه | اتوبار مجیدیه

باربری مجیدیه

نحوه جابجایی اثاثیه در باربری مجیدیه

باربری مجیدیه نکات حرفه‌ای را برای جابجایی اثاثیه به خانه جدیدتان گرد هم آورده است که یک اسباب‌کشی راحت و بدون استرس را در ذهن شما به یادگار بگذارد.

نقل مکان به یک خانه جدید یک تجربه هیجان انگیز برای همه است، متأسفانه هنگامی که به جمع آوری تمام وسایل خود برای جابجایی فکر می‌کنید، می‌تواند به سرعت استرس زا شود. بسته‌بندی همه چیزهای کوچک‌تری که در جعبه‌ها، کیف‌ها یا ظروف جا می‌شوند و به آنها برچسب می‌دهند، آسان است، اما فشار واقعی با جابجایی وسایل حجیم و اثاثیه سنگین وارد می‌شود. شرکت باربری مجیدیه می خواهد روز اسباب‌کشی شما تا حد امکان کارآمد و بدون استرس باشد، به همین دلیل است که با نیروی های باتجربه و حرفه ای جابجایی اثاثیه به خانه جدیدتان را به بهترین نحوه انجام می‌دهد.

باربری مجیدیه

استفاده از بهترین تجهیزات بسته بندی در اتوبار مجیدیه

چه یک شرکت حمل و نقل و بسته‌بندی استخدام کرده باشید و چه قصد دارید بسته‌بندی و جابه‌جایی را به تنهایی انجام دهید، دانستن اینکه چه نوع مواد بسته‌بندی باید برای بسته‌بندی با بهترین کیفیت استفاده شود می‌تواند کمک بزرگی باشد. داشتن تجهیزات مناسب برای جابه‌جایی می‌تواند این فرآیند را برای شما و افرادی که به شما کمک می‌کنند سریع‌تر، ایمن‌تر و آسان‌تر کند. باربری مجیدیه با استفاده از جدیدترین و کارآمدترین تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه شما را انجام می‌دهد.

شماره تماس باربری مجیدیه : 09195978799

اتوبار مجیدیه

جابجایی وسایل بزرگ و کوچک در هنگام اسباب کشی

خانه‌ها به مرور زمان وسایل زیادی را در هر شکل و اندازه جمع می‌کنند. باربری مجیدیه سالها تجربه در جابجایی اقلام غیر معمول یا نامناسب دارد. ما می‌توانیم وسایل شما را با بهترین نحو جابه‌جا کنیم؛ جابجایی یا نگهداری همه چیز از پیانو گرفته تا عتیقه‌جات، تجهیزات اداری و یا لوازم رستوران را انجام دهیم. 

باربری مجیدیه برای جابجایی وسایل بزرگ در هنگام اسباب‌کشی از تجهیزات مخصوص این کار استفاده می‌کند. بسته‌بندی وسایل بزرگ و کوچک باید به گونه‌ای صورت بگیرد تا در ماشین باربری آسیب نبینند.

باربری مجیدیه تهران

اسباب کشی ادارات و شرکت ها در اتوبار مجیدیه

انتقال به یک فضای اداری جدید، به اندازه انتقال به یک خانه جدید فرآیندی مهم است. شما مبلمان اداری بزرگ و حجیم، وسایل الکترونیکی سخت در بسته‌بندی، و اتاق‌های متعددی دارید که می‌توانید آنها را بسته‌بندی کنید و معمولاً زمان زیادی برای انجام همه کارها وجود ندارد.

جابه‌جایی دفتر کار، شرکت‌ها و ادارات نیازمند برنامه‌ریزی دقیقی است. برنامه ریزی جابه‌جایی دفتر می‌تواند از یک سال قبل از تاریخ نقل مکان شما شروع شود، اما شش ماه معمولاً زمانی است که شما شروع به جستجوی خدمات جابجایی می‌کنید و برنامه‌ریزی تدارکات یک حرکت تجاری را شروع می‌کنید.

بسته‌بندی و برچسب زدن کارتن‌ها یکی از مهم‌ترین نکته‌های اسباب‌کشی ادارات و شرکت‌ها است. این کار باعث سرعت بخشیدن کارها در هنگام جابه‌جایی می‌شود.  

بسته بندی باربری مجیدیه

هزینه باربری در مجیدیه

ما در اتوبار مجیدیه تلاش می کنیم تا خدمات را به بهترین نحو و با ارزان‌ترین قیمت ها به مشتری ارائه دهیم. هزینه باربری در مجیدیه براساس موارد زیر تعیین می شود.

  • وسایل و تجهیزات استفاده شده برای بسته‌بندی
  • مسافت بین مبدا و مقصد
  • نوع اثاثیه جابه‌جا شده
  • تعداد ساعات
  • تعداد کارگر
  • بیمه نامه
بسته بندی اتوبار مجیدیه

مناطق تحت پوشش باربری تهران1:

اسکرول به بالا