باربری تهران

ارسال بار به شهرستانها وحمل بار بین شهری در باربری تهرانپارس

اسباب­‌کشی یک پروسه دست و پا گیر و طاقت فرسا است و قبل از شروع جابجایی نیاز به آمادگی‌­های قبلی زیادی دارد.  بنابراین افراد خانواده با این کار سخت کنار می­‌آیند. زیرا هر مرحله نیاز به تکنسین‌­ها و کارگران متخصص با ظرفیت بالای کنترل و آگاهی کامل از روش­‌های نوین بارگیری و حمل اثاثیه مختلف دارد.

بنابراین زمانی که تصمیم به جابجایی اثاثیه منزل خود از منزلی به منزل دیگر دارید، باید جستجو کنید و یک شرکت باربری مناسب و معتبر پیدا کنید. شرکت باربری تهرانپارس یک اتوبار با تجربه طولانی در زمینه باربری و حمل بار بین شهری و شهری است که می­توانید بدون نگرانی از خدمات اسباب­ کشی آن استفاده کرده و یک اسباب‌­کشی راحت در کمترین زمان ممکن را تجربه کنید.

باربری یوسف آباد

اسباب­ کشی و باربری در تهران­پارس

شرکت اسباب­‌کشی و باربری در تهران یکی ازشعبه‌­های باربری تهران 1 است. پرسنل این اتوبار نیز مانند سایر شعبه­‌های باربری تهران1 مانند باربری ونک، باربری یوسف ­آباد و… مشتاق هستند تا درخواست‌­های مشتریان خود را با سرعت، دقت و کیفیت بالا برای احترام بیشتر به آنها برآورده کنند. از آنجایی که باربری تهرانپارس تجربه طولانی در زمینه اسباب‌کشی دارد، این وظیفه را به بهترین نحو انجام می‌­دهد تا مشتری بتواند بدون آسیب دیدن اثاثیه خود را جابجا کند. این شرکت همچنین متعهد می‌شود که در صورت آسیب دیدن هر کدام از وسایل شما، مسئولیت کامل را بر عهده بگیرد.

کامل ترین خدمات اسباب­ کشی در اتوبار تهرانپارس

شرکت باربری تهرانپارس یکی از بزرگترین شرکت‌­های اسباب‌­کشی می‌­باشد که در این زمینه پیشگام بوده و در زمینه اسباب‌­کشی به روش‌­های آسان و ساده فعالیت می­‌کند و خدمات اسباب‌­کشی کامل و جامعی را ارائه داده و از تجهیزات مدرن در این راستا نیز استفاده می­‌کند. با کمک یک تیم کاری یکپارچه با تجربه در اسباب‌کشی، بسته‌بندی اثاثیه با بهترین مواد بسته­‌بندی و  ابزار و تجهیزاتی که اسباب کشی را آسان و ساده می­‌کند؛ مشتریان ما یک اسباب­‌کشی راحت و ایمنی خواهند داشت.

 شرکت باربری تهرانپارس یکی از ممتازترین شرکت­‌های باربری است که به روش‌­های صحیح حمل اثاثیه اهمیت زیادی می‌­دهد و قبل از جابجایی اثاثیه بسته بندی آن را با بهترین مواد بسته بندی مدرن انجام می­دهد.

شماره باربری در تهرانپارس : 09195978799

بسته ­بندی اثاثیه در باربری تهرانپارس

برای نحوه صحیح بسته‌­بندی اثاثیه و جلوگیری از شکستگی و خراش وسایل در هنگام حمل و بسته‌بندی اثاثیه در اسباب­ کشی مراحلی وجود دارد که باید رعایت کرد. در اتوبار تهران­پارس برای محافظت بیشتر اثاثیه از ضربه­ گیر و پلاستیک حاوی حباب­های هوا و همچنین کارتن­ های چند لایه استفاده می­ شود.

دستگاه­‌های الکترونیکی را به دلیل حساسیت بالای آنها ابتدا با یک لایه پلاستیک حباب­دار پیچیده و برای حفظ بیشتر در داخل کارتن­‌های 5 لایه قرار می­‌دهیم. از کارتن­‌های مخصوص برای حمل مواد غذایی درون یخچال برای جلوگیری از فاسد شدن آنها استفاده می­‌شود. ظروف آشپزخانه نیز ابتدا با نایلون حباب­دار پیچیده و در کارتن­ های 3 لایه به طور منظم چیده می­‌شوند. برای حمل لباس و جلوگیری از خراب شدن آنها نیز از کارتن­‌های رگال­دار مخصوص استفاده می‌­شود. وسایل بزرگ منزل مانند مبلمان، یخچال، تلویزیون و … نیز ابتدا بطور دقیق با پلاستیک حباب­دار پیچیده شده و سپس آماده حمل می‌­شوند.

وانت بار تلفنی در اتوبار تهرانپارس

برخی اوقات نیاز مشتری یک وسیله نقلیه کوچک برای جابجایی سبک و وسایل اندک است. چرا که وسایل نقلیه سنگین هم باعث افزایش هزینه­ های باربری شده و هم باعث کندی سرعت جابجایی می­‌شود. وانت بار تلفنی در اتوبار تهرانپارس بهترین گزینه برای جابجایی ­های سبک است. می­‌توانید با یک تماس از خدمات وانت بار و نیسان بار زیر در اتوبار تهرانپارس استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه در باربری تهرانپارس

خدمات اتوبار 24 ساعته در باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس به منظور آسایش و امنیت خاطر مشتریان خود، خدمات باربری خود را به تمام نقاط تهران و حتی حمل بار به شهرستان را در هر ساعت از شبانه‌­روز و کل ایام هفته حتی در روزهای تعطیل ارائه می‌­دهد. با استفاده از خدمات باربری تهران­پارس هیچ محدودیتی در زمان اسباب­‌کشی خود نخواهید داشت. کارکنان اتوبار تهران­پارس همیشه آماده کمک رسانی به شما عزیزان هستند.

صدور بیمه ­نامه و بارنامه در باربری تهرانپارس

با استفاده از خدمات باربری اتوبار تهرانپارس، بیمه‌­نامه و بارنامه معتبر ارائه خواهد شد. مخصوصا در حمل بار به شهرستان ها بیمه کردن اثاثیه و وسیله نقلیه ضروری بوده و در صورت بروز حوادث ناگوار بیمه تمام ضرر و زیان‌­های احتمالی را جبران خواهد کرد.

حمل اثاثیه آسان و مطمئن در باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس دارای انواع خدمات ویژه و متمایز برای حمل و جابجایی آسان و مطمئن اسباب و اثاث مشتریان است. آنچه‌ که این شرکت باربری را متمایز می­‌کند عبارت است از:

  • سابقه طولانی در زمینه اسباب‌­کشی و باربری درون شهری 
  •  سابقه حمل بار به شهرستان ها
  • دارای کارگران و پرسنل آموزش دیده حرفه ای و فنی می­ باشد.

شماره تماس باربری تهرانپارس : 22892680-021

اسکرول به بالا