اسباب کشی تهران

اسباب کشی (Moving) ممکن است یکی از کارهای پر استرس برای یک خانواده باشد، شلوغی و ترافیک شهر تهران مزید علت خواهد شد و ممکن است برای یک اسباب کشی یک خانواده چندین روز درگیر باشند. جمع آوری وسایل جابه جایی و انتقال آن به خانه جدید و دوباره جا به جایی و چیدن وسایل سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

تلخی شرایط اسباب کشی و احتمال آسیب به وسایل همیشه وجود دارد، این مراحل اما می‌تواند آسان و بدون دردسر انجام شود. اسباب کشی ایمن و بدون خستگی و شرایط سخت با انتخاب باربری مناسب امکان پذیر است. کافی است گروه اسباب کشی تهران را خبر کنید. تیم حرفه ای و با تجربه باربری تهران 1، با ارائه خدماتی شبانه روزی در هفت روز هفته از بسته بندی تا چیدن وسایل را برای شما انجام داده و دیگر اسباب کشی سخت و طاقت فرسا و تلخ نخواهد بود.

اسباب کشی تهران

باربری تهران 1 را بیشتر بشناسید

مجموعه باربری تهران 1، یک گروه حرفه ای و با سابقه در جمع آوری، بسته بندی و جا به جایی وسایل منزل و چینش آنها هستند که استرس، سختی و دردسرهای اسباب کشی را از دوش شما برمی‌دارند. این گروه کلیه اسباب کشی های منازل، شرکت ها، ادارات و… را به بهترین شکل و با ضمانت سلامت اسباب انجام می‌دهند.

این شرکت با درخواست شما خدمات زیادی چون بسته بندی وسایل با بهترین تجهیزات تا چیدن وسایل با سلیقه و نظر شما را ارائه می‌کند. باربری تهران 1، در کوتاهترین زمان اثاثیه و بار را تحویل خواهد داد و سلامت وسایل را تضمین خواهد کرد. این باربری برای بخشهای مختلف اسباب کشی از افراد حرفه استفاده کرده و در تمام نقاط شهر تهران نمایندگی دارد.

باربری تهران 1، خدمات اسباب کشی از مبدا تهران به سراسر کشور و از شهر های مختلف کشور به تهران را ارائه می‌کند. این شرکت خدمات اسباب کشی بین المللی را نیز انجام داده و از ایران به مقصد هر کشوری این خدمات را ارائه می‌کند. شرکت باربری تهران1 کلیه خدمات خود را بیمه کرده تا مشتریان با اطمینان خاطر و خیالی آسوده از خدمات باربری و اسباب کشی استفاده کنند.

باربری تهران 1 چه خدماتی ارائه می دهد

باربری تهران 1 از اولین مرحله که جمع آوری اثاثیه و بسته بندی است تا جا به جایی و انتقال را با کادری مجرب و حرفه ای انجام می‌دهد تا مشتریان نگران انجام هیچ کدام از این مراحل نباشند، این شرکت از پرسنل حرفه ای و آموزش دیده در بخش های مختلف خدمات خود استفاده می‌کند. تهران 1 خدمات زیر را ارائه می‌کند:

 1. بسته بندی اثاثیه: این شرکت باربری بسته بندی کلیه وسایل و اثاثیه را با بهترین تجهیزات و با دقت زیاد انجام می‌دهد تا هیچ گونه خسارتی به اسباب و اثاثیه وارد نشود.
 2. بیمه نامه باربری: این شرکت برای رفاه حال و اطمینان خاطر مشتریان، بیمه نامه را برای اثاثیه و اسباب در هنگام جابه جایی صادر می‌کند و امنیت اسباب و بار را تامین می‌کند.
 3. باربری انواع اسباب و اثاثیه: این شرکت باربری اسباب کشی کلیه منازل، ادارات و شرکت ها را با کمک حرفه ای ترین پرسنل انجام می‌دهد. متناسب با نوع بار تجهیزات بسته بندی و ماشین حمل بار استفاده می‌شود.
 4. حمل اثاثیه به سراسر کشور: این شرکت از مبدا تهران به سراسر کشور اسباب کشی را انجام می‌دهد و با بسته بندی اصولی و دقیق ایمنی اثاثیه را تامین می‌کند.
 5. حمل و نقل بین المللی: این شرکت با سال‌ها تجربه خدمات حمل اثاثیه را به کشورهای دیگر نیز انجام داده و سلامت وسایل را تضمین می‌کند.
خدمات اسباب کشی باربری تهران 1

سرویس های اسباب کشی آنلاین باربری تهران 1

شرکت باربری تهران 1، برای انجام سریع مراحل اسباب کشی و برای کم شدن زمان انتظار مشتریان خود کلیه سرویس های اسباب کشی خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کند. کلیه مشتریان می‌توانند به صورت اینترنتی نوع اسباب کشی، مبدا، مقصد و میزان وسایل را مشخص کنند و سرویس مورد نظر خود را انتخاب و ثبت کنند. این شرکت در سریع‌ترین زمان و بدون اتلاف وقت تیم حرفه ای خود را با توجه به درخواست ثبت شده به مبدا اعزام می‌کند. سرویس های زیر به صورت اینترنتی قابلیت ثبت خواهند داشت:

 • سرویس بسته بندی اثاثیه
 • سرویس اسباب کشی منزل
 • سرویس چیدن اثاثیه
 • سرویس درخواست ماشین حمل بار
 • سرویس اسباب کشی شرکت
 • سرویس اسباب کشی ادارت
 • سرویس اسباب کشی به شهرهای دیگر
 • سرویس اسباب کشی از شهرهای دیگر به تهران

باربری تهران به شهرستان

این شرکت باربری از جمع آوری تا بسته بندی و جا به جایی و انتقال و حمل بار به سراسر کشور را در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. باربری تهران با توجه به نوع وسیله بسته بندی را با بهترین تجهیزات انجام می‌دهد تا در زمان حمل آسیبی به وسایل وارد نشود. بعد از بسته بندی و انتخاب نوع ماشین برای حمل بار، تیم حرفه ای وسایل را جا به جا و به دقت و با رعایت این نکته که به شهری دیگری منتقل می‌شود در ماشین حمل بار قرار می‌دهد.

باربری تهران 1، با صدور بیمه نامه نگرانی و استرس از حمل بار را کاهش می‌دهد و ایمنی وسایل و اسباب را تضمین می‌کند. حمل بار از مبدا تهران به کلیه شهرهای کشور در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت و ایمنی کامل انجام می‌شود.

باربری تهران به شهرستان

برای اسباب کشی تهران با چه شماره ای تماس بگیریم؟

باربری تهران 1، به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته در خدمت مشتریان برای ثبت درخواست و اطلاع از سرویس و قیمت ها هستند. برای راهنمایی های بیشتر و مشاوره با کارشناسان می‌توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید:

مزایای اسباب کشی توسط باربری تهران 1

باربری تهران 1، با توجه به 12 سال سابقه و استفاده از پرسنل حرفه ای و مجرب مزایای زیر را نسب به دیگر باربری ها دارد:

 • ارائه بیمه نامه برای اسباب کشی: این شرکت به جهت رفاه حال مشتریان خود و کاهش نگرانی در خصوص سلامت اسباب و وسایل بیمه نامه ارائه می‌کند.
 • ارائه بارنامه به مشتریان: تهران 1، برای حمل سریع و به موقع اسباب چه در سطح شهر و چه ارسال به شهرهای دیگر کشور بارنامه ارائه می‌کند.
 • تحویل به موقع بار: این شرکت با سال‌ها تجربه و ارائه خرمات اسباب کشی تعهد تحویل به موق بار را به مشتریان ارائه می‌کند.
 • حفظ سلامت اثاثیه در اسباب کشی: سال‌ها تجربه و ارائه خدمات اسباب کشی در شرایط و انواع مختلف سبب شده تا باربری تهران 1 ، در حفظ سلامت اثاثیه و بسته بندی دقیق وسایل مشهور باشد.
 • اسباب کشی آسان و بی دردسر: این شرکت با برنامه ریزی دقیق از بسته بندی وسایل تا جابه جایی و در انتها حمل در مقصد، اسباب کشی را آسان و بی دردسر کرده است.
 • سرویس دهی شبانه روزی در باربری تهران 1: تهران 1، برای رفاه حال شهروندان و مشتریان خود به صورت شبانه روزی سرویس دهی انجام می‌دهد.
مزایای اسباب کشی توسط باربری تهران1

درخواست اسباب کشی باربری تهران 1

در هنگام ثبت درخواست برای اسباب کشی در باربری تهران 1، چه به صورت اینترنتی و چه به صورت تلفنی کلیه مشخصات و نیازها را به صورت دقیق اعلام کنید. ویلایی بودن یا آپارتمانی بودن منزل، تعداد وسایل سنگین، تعداد وسایل حساس و شکستنی، آدرس دقیق منزل، شرایط منزل (در کوچه بن‌بست بودن، در خیابان یک طرفه بودن) و شرایط مقصد را نیز به صورت دقیق و کامل اعلام کنید.

این شرایط برای ثبت درخواست اسباب کشی ادارات و شرکت‌ها نیز باید رعایت شود. در صورتی که حمل و نقل بین المللی دارد کلیه شرایط بار، نوع بار، میزان بار و کشور مقصد را به صورت دقیق و کامل اعلام کنید. رعایت این نکات در ثبت درخواست در باربری به حمل سریع تر و ارائه خدمات دقیق تر کمک می‌کند.

اسباب کشی منزل تهران

بسیاری از خانواده از شرایط سخت اسباب کشی و طاقت فرسا بودن فرآیند و مراحل آن خاطره خوبی ندارند و به صورت کلی برای آنها استرس ها و نگران کننده است. باربری تهران 1، با ارائه خدمات اسباب کشی منزل از ابتدا تا انتها این شرایط را برای خانواده ها آسان کرده است تا نگرانی ها را از بین ببرد.

برای انجام اسباب کشی منزل خود با انتخاب این باربری بدون نگرانی و با برنامه ریزی دقیق اسباب کشی برای شما انجام می‌شود. این باربری بسته بندی وسایل را با دقت و با بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات انجام می‌دهد تا سلامت وسایل منزل را در هنگان حمل اثاثیه تضمین کند.

این شرکت با توجه به تعداد وسایل و مسافت مبدا تا مقصد ماشین حمل بار مناسب را در اختیار قرار داده و با داشتن با تجربه ترین پرسنل اسباب کشی منازل را انجام می‌دهد.

اسباب کشی منزل تهران

حمل وسایل اداری در تهران

اگر نیاز به تغییر محل کار خود دارید، اگر تغییر مکان اداری برای شما دشوار شده است، اگر برای حمل وسایل شرکت و اداره خود با مشکل روبه رو هستید و اگر تجربه کافی در بسته بندی وسایل اداری ندارید بهترین راه خبر کردن بابری تهران 1 است. این شرکت با بهترین تجهیزات وسایل شرکت و اداره شما را بسته بندی کرده و سلامت رسیدن آن ها را تضمین می‌کند.

با توجه به نیاز شما، تعداد وسایل و میزان وسایل حساس و شکننده و مسافت مبدا تا مقصد وسیله مناسب حمل بار را در اختیار قرار داده و با بسته بندی دقیق و حمل صحیح و اصولی وسایل جا به جایی محل کار را برای شما آسان کرده است. باربری تهران یک با 12 سال تجربه در حمل و نقل و اسباب کشی بهترین باربری برای حمل وسایل اداری در تهران است.

امکانات باربری تهران 1 برای اسباب کشی

باربری تهران 1، برای رفاه حال مشتریان خود و اطمینان خاطر آنها در هنگام حمل وسایل امکانات زیر را ارائه می‌کند:

 • بسته بندی: این شرکت با توجه به نوع وسایل و اثاثیه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی استفاده میکند.
 • پرسنل حرفه ای: باربری تهران 1، کلیه پرسنل خود را در بخش حمل و نقل از افراد با تجربه و حرفه ای در جا به جایی و حمل وسایل انتخاب کرده است.
 • بیمه نامه: این شرکت به جهت رفاه حال و اطمینان خاطر مشتریان خود متناسب با نوع وسایل و اسباب کشی بیمه نامه صادر می‌کند.
 • خدمات 24 ساعته: باربری تهران 1، برای انواع اسباب کشی و سرویس های خود به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات است.
 • بارنامه: این شرکت برای اسباب کشی درون شهری و برون شهری بارنامه ارائه می‌کند.
 • هر روز هفته: این شرکت هر روز هفته برای ارائه خدمات اسباب کشی آماده است.
 • ماشین حمل بار: این شرکت به دلیل داشتن تعداد بالای ماشین حمل بار و انواع مختلف آنها متناسب با نوع اسباب کشی ماشین حمل بار را به مبدا ارسال میکند.
 • سلامت بار: باربری تهران1 سلامت اسباب، اثاثیه و بار را حفظ می‌کند.
 • سرعت ارائه خدمات: این شرکت در سریع ترین و کوتاه ترین زمان بدون اتلاف وقت اسباب کشی را انجام و به موقع بار را تحویل می‌دهد.
 • هزینه : شرکت باربری تهران 1برای کلیه اسباب کشی ها متناسب با نرخ روز هزینه ثابتی را دریافت می‌کند.
امکانات باربری تهران 1 برای اسباب کشی

مراحل اسباب کشی منزل در باربری تهران 1

بعد از ثبت درخواست برای اسباب کشی در باربری تهران 1، کلیه برنامه ریزی ها توسط پرسنل انجام خواهد شد.  برای اسباب کشی مراحل زیر را انجام دهید.

 • ثبت درخواست: ابتدا با کارشناس باربری تماس بگیرید (این تماس رایگان است)، کارشناس با توجه به اطلاعات شما هزینه را تعیین و به شما اطلاع خواهد داد.
 • بسته بندی: کلیه وسایل منزل یا ادراه و شرکت شما به درخواست شما توسط تیم حرفه ای با تجهیزات مناسب و با کیفیت بسته بندی میشوند.
 • حمل و نقل: کارگران حرفه ای حمل بار، اثاثیه را به ماشین حمل بار منتقل کرده و رانندگان با تجربه در کمترین زمان و با دقت زیاد اثاثیه را به مقصد می‌رسانند.
 • چینش اثاثیه: با درخواست شما و با سلیقه شما پرسنل بخش چیدمان کلیه وسایل را برای شما چیدمان خواهند کرد.
مراحل اسباب کشی منزل در باربری تهران 1

پرسنل هر بخش نکات زیر را در مراحل اسباب کشی رعایت خواهند کرد:

 • بررسی اثاثیه: کلیه اثاثیه منزل توسط پرسنل بررسی شده و در صورت بودن مشکل به مشتری اعلام می‌شود. کلیه اثاثیه دسته بندی می‌شوند.
 • بسته بندی: کلیه اثاثیه بر اساس حجم و حساسیت و.. با بهترین تجهیزات بسته بندی می‌شوند.
 • بارنامه: بارنامه برای سهولت در عبور و مرور صادر می‌شود.
 • بیمه نامه: بیمه نامه به جهت امنیت اثاثیه صادر می‌شود.
 • ماشین حمل بار: ماشین های متناسب با حمل بار به مبدا ارسال می‌شوند.
 • جابجایی: پرسنل بخش حمل و جا به جایی اثاثیه را با دقت کامل به ماشین حمل بار منتقل می‌کنند.
 • راننده: رانندگان حمل بار برای این کار آموزش دیده اند و با احتیاط و حفظ سلامت و امنیت وسایل رانندگی می‌کنند.
 • جابه‌جایی: پرسنل حرفه ای بخش جا به جایی وسایل را در منزل جدید و مقصد نهایی جا به جا خواهند کرد.
 • چیدن وسایل: پرسنل این بخش با دقت و توجه به سلیقه و نظر شما وسایل را چینش خواهند کرد.

مکان های تحت پوشش در باربری تهران 1

باربری تهران یک با توجه به کلیه مناطق شهر تهران نمایندگی های خود را برای دسترسی آسان مشخص کرده است، این شرکت حمل بار از مبدا تهران به سراسر کشور و از شهرهای مختلف کشور به تهران را نیز انجام می‌دهد.

 1. اسباب کشی کلیه مناطق تهران: این شرکت برای رفاه حال همشریان و ارائه خدمات سریعتر و بهتر کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است. شمال، غرب و شرق تهران، ونک، پاسداران، تهرانپارس، نیاوران، زعفرانیه، الهیه، یوسف آباد، تجریش، قلهک، شهرک غرب، مرزداران، نارمک، مجیدیه، میرداماد و سعادت آباد مناطق شهر تهران هستند که تخت پوشش باربری تهران 1، قرار دارند و کلیه خدمات باربری و اسباب کشی را انجام می‌دهند. 
 2. باربری از تهران به شهرستان: باربری تهران از مبدا تهران به مقصد کلیه شهرهای سراسر کشور خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهد.
 3. اسباب کشی از کلیه شهرستان ها به تهران: برای حمل اثاثیه از هر کجای کشور به مقصد تهران می‌توانید از خدمات و سرویس های 24 ساعته باربری تهران 1، استفاده کنید.

درخواست کامیون اسباب کشی تهران

برای حمل و نقل بهتر وسایل و اسباب کشی انتخاب نوع کامیون بسیار مهم است. با توجه به وسایل باید حجم و تعداد وسایل حمل بار را انتخاب کنید تا وسایل در زمان اسباب کشی صدمه نبینند. در صورتی که تعداد ماشین حمل بار کم باشد با مشکل حمل روبه رو خواهید شد و اگر تعداد ماشین حمل بار زیاد تعیین شده باشد هزینه اضافی باشد پرداخت کنید.

با توجه به تعداد وسایل می‌توانید ماشین باربری کوچک یا بزرگ، وانت یا ایسوزو را انتخاب کنید. چینش وسایل در ماشین حمل بار نیازمند کارگر حرفه ای اسباب کشی و انتخاب صحیح ماشین است. برای انتخاب درست ماشین حمل بار باید با کارشناسان شرکت باربری مشورت کنید.

توصیه می‌شود انتخاب تعداد و نوع ماشین حمل بار را به افراد با تجربه شرکت باربری بسپارید تا در هنگان چینش وسایل و حمل آنها مشکلی ایجاد نشود. در صورتی که از انتخاب خود مطمئن هستید درخواست خود را به صورت اینترنتی یا تماس با کارشناسان شرکت ثبت کنید.

کامیون اسباب کشی تهران

کیفیت بسته بندی و حمل بار در باربری تهران 1

یکی از نکات مهم و اساسی در حمل اثاثیه نوع و شیوه بسته بندی است. این دغدغه ای است که مشتریان همیشه با آن رو به رو هستند. شیوه درست بسته بندی سلامت وسایل را حفظ و تامین می‌کند. باربری تهران 1، با توجه به نوع اثاثیه با کیفیت ترین و بهترین بسته بندی را برای حمل بار ارائه می‌کند. این شرکت از تجهیزات زیر به جهت بسته بندی استفاده میکند:

 • فوم های ضربه گیر برای بسته بندی وسایل شکننده
 • استفاده از نایلون‌های حباب دار ضربه گیر
 • استفاده از برچسب برای مشخص شدن نوع بار و وسیله
 • استفاده از کارتون های 5 تا 7 لایه
 • چسب های نواری
 • استفاده از روزنامه و کاغذ های باطله برای پر کردن فضای خالی احتمالی
 • استفاده از طناب در صورت نیاز

هزینه اسباب کشی

میزان هزینه اسباب کشی به تعداد وسایل و اثاثیه، تعداد ماشین، روز و فصل انتخاب شده برای اسباب کشی، ساعت اسباب کشی و تعداد پرسنل و کارگر مخصوص اسباب کشی بستگی دارد.

 • قیمت اسباب کشی تهران: برای تعیین قیمت اسباب کشی در تهران نکاتی همچون تعداد وسایل، تعداد کارگر، تعداد ماشین، طبقات ساختمان مبدا و مقصد و مسافت مورد توجه است و بر این اساس هزینه نهایی تعیین می‌شود.
 • هزینه اسباب کشی تهران به شهرستان: برای اسباب کشی از مبدا تهران به شهرهای دیگر کشور نکاتی همچون میزان بار، تعداد و نوع ماشین حمل بار، تعداد کارگر و مسافت مورد اهمیت است و هزینه نهایی بر این اساس تعیین می‌شود.

نکته: کارگران حمل اثاثیه به صورت ساعتی دستمزد دریافت می‌کنند.

نکته: نوع ماشین حمل بار هزینه متفاوتی دارد و ساعتی محاسبه می‌شود.

 بیشتر بدانید: هزینه اسباب کشی 

سوالات متداول اسباب کشی تهران

1.باربری تهران 1، بسته بندی اثاثیه را انجام می‌دهد؟

بله این شرکت در کلیه اسباب کشی های خود بسته بندی را توسط افراد حرفه ای انجام می‌دهد.

2.هزینه بر چه اساس محاسبه می‌شود؟

هزینه اسباب کشی بر اساس میزان اثاثیه، طبقات مبدا و مقصد، تعداد ماشین، تعداد کارگر و مسافت طی شده محاسبه می‌شود.

3.آیا کارگر و ماشین به صورت ساعتی دستمزد می‌گیرند؟

بله هزینه ها بر اساس تعداد ساعت محاسبه می‌شود و برای هر یک ساعت مبلغ تعیین شده است.

4.مبلغ و میزان هزینه ها برای اسباب کشی را بیان کنید.

در سال 1402 برای هر 3 ساعت 200 هزار تومان برای کارگر و 950 هزار تومان برای یک خاور تعیین شده بود. برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید.

5.هزینه حمل اثاثیه به شهرهای دیگر را بیان کنید.

همانطور که عنوان شد با توجه به شرایط تعیین میشود اما به طور کلی مطابق با نرخ کرایه حمل بار تعیین می‌شود برای اطلاع دقیق تر با شماره های اعلام شده تماس بگیرید.

6.نرخ ها بر اساس اعلام اتحادیه تعیین میشود؟

بله کلیه نرخ ها با اعلام اتحادیه تعیین میشود در سال 1402 اتحادیه باربری برای 4 کارگر و یک ماشین به مدت 3 ساعت یک میلیون و 750 هزار تومان تعیین کرده بود برای اطلاع از هزینه جدید در سال 1403 با شماره های درج شده تماس بگیرید.

7.آیا بارها بیمه می‌شوند؟

بله کلیه بارها و اثاثیه بیمه می‌شوند.

8.پرداخت انعام اجباری است؟

خیر، پرداخت انعام کاملا اختیاری است و در صورت اصرار کارگران به دریافت انعام می‌توانید به باربری گزارش کنید.

9.هزینه بسته بندی به همراه هزینه حمل خواهد بود؟

خیر، اگر تمایل به بسته بندی وسایل توسط تیم باربری دارید باید هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید.

10.آیا در طول حمل بار با پرسنل در ارتباط خواهیم بود؟

بله، شماره راننده به شما داده خواهدشد تا در زمان حمل بار از مکان بار مطلع باشید و در صورت بروز مشکل می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با کارشناسان باربری تماس بگیرید.

سوالات متداول اسباب کشی تهران
Scroll to Top
اسکرول به بالا