اسباب کشی ادارات و شرکت ها

اسباب کشی ادارات و شرکت ها

اسباب کشی ادارات 

تغییر مکان و اسباب‌کشی ادارات (moving offices) و شرکت‌ها یکی از بخش‌های دشوار جابجایی است. انتقال کل وسایل اداری از یک مکان به مکان دیگر چیزی است که به برنامه‌ریزی و مدیریت نیز نیاز دارد. تغییر مکان ادارات و شرکت‌ها به این راحتی نیست.

شرکت باربری که انتخاب می‌کنید باید بهترین تلاش را از جانب خود به کار گیرند تا در همان زمان امور را در جهت درست مدیریت و جابه‌جا کنند. اگر شما نیز در حال جابجایی شرکت خود هستید یا قصد دارید فضای شرکت خود را در آینده تغییر دهید، باید در انتخاب شرکت باربری دقت کافی داشته باشید.

اسباب کشی ادارات و شرکت ها

جابجایی و بسته بندی وسایل اداری

در هنگام جابه‌جایی یک شرکت و کسب وکار، سرعت و مهارت شرکت باربری بسیار مهم است. جابه‌جایی اداری باید به گونه‌ای باشد که با حداکثر سرعت و بدون وقفه صورت بگیرد، به طوری که کسب و کار شما دچار آسیب نشود و زمان اسباب‌کشی به حداقل برسد. 

برای اسباب‌کشی ادارات باید برنامه‌ریزی دقیقی توسط شرکت حمل و نقل صورت بگیرد و تاریخ حرکت باتوجه به نوع کسب و کار شما در روز مناسبی صورت بگیرد. متخصصان جابجایی به خوبی نیاز شما را برطرف خواهند کرد.

جابجایی و بسته بندی اسناد اداری

استفاده از تجهیزات بسته بندی

ما در باربری تهران به شهرت خود برای قابل اطمینان بودن و اولویت دادن به نیازهای مشتری افتخار می‌کنیم. اتوبار تهران از بهترین و جدیدترین تجهیزات بسته‌بندی استفاده می‌کند. تمام وسایل شما بسته‌بندی و برچسب گذاری می شوند. برای جابجایی اسناد محرمانه نیز از بسته بندی مخصوصی استفاده می شود.

معمولاً شرکت حمل و نقل باربری تهران جعبه‌های پلاستیکی قابل استفاده مجدد را ارائه می‌دهد که کارمندان می‌توانند از آنها برای بسته‌بندی محتویات میز خود استفاده کنند. پس از مهر و موم شدن، همکاران ما، این جعبه‌های شماره‌دار و برچسب‌دار را به فضای میز جدید هر کارمند تحویل می‌دهند تا پس از جابجایی، بسته‌بندی آنها را باز کنند.

تجهیزات بسته بندی ادارات

نکات مهم در جابجایی و اسباب کشی ادارات و شرکت ها

انتقال از یک دفتر به دفتر دیگر کار آسانی نیست و به همین دلیل است که باید از یک شرکت باربری و جابجایی مطمئن کمک بگیرید.

اسباب‌کشی اداری به انتقال کلیه تجهیزات اداری شما به یک مرکز دیگر اشاره دارد. بنابراین، باید به دنبال شرکتی باشید که بتواند خدمات جابجایی شرکتی را، به شما ارائه دهد. شرکت باربری با استفاده از نیروی آموزش دیده که مهارت لازم را دارند اسباب‌کشی شما را بدون اتلاف وقت انجام می‌دهند.

باربری تهران 1 با سالها تجربه در این زمینه به مشتریان خود کمک می کند تا به بهترین نحو جابجایی انجام شود و در این راستا نکاتی را به مشتریان گرامی خود یادآوری می‌کند تا در صورت تمایل انها را انجام دهد:

  • به شرکت‌ها پیشنهاد می‌کنیم که زمان جابجایی خود را به طور کامل برنامه ریزی کنند.
  • به شرکت‌ها پیشنهاد می‌کنیم که به مشتریان و ارباب الرجوعان خود اطلاع دهند که در چه ساعتی اسباب‌کشی انجام می‌شود.
  • به شرکت‌ها پیشنهاد می‌کنیم که کارمندان، وسایل خود را بسته‌بندی کنند.
  • به صاحبان کسب و کار پیشنهاد می‌دهیم تا اسباب‌کشی در روزهای تعطیل انجام گیرد.
اسباب کشی ادارات

نکات مهم در بسته بندی لوازم اداری

 هر صاحب کسب و کاری خواهان جابجایی دفتر و اسناد در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. باربری تهران 1 با همراهی تیم آموزش دیده و با تجربه ای که دارد می داند چگونه اثاثیه‌ی شما را دسته‌بندی کنند. بسته‌بندی مناسب وسایل شما، حمل و نقل ایمن و بدون آسیب به وسایل را تضمین می‌کند.

بسته بندی وسایل اداری

برچسب گذاری کارتن های بسته بندی 

یکی دیگر از روش‌های بسته‌بندی در باربری تهران 1، برچسب‌گذاری کارتن‌های بسته‌بندی است. برچسب زدن کارتن‌ها در هنگام اسباب‌کشی باعث جلوگیری از بی نظمی می‌شود.

در صورتی که تمام کارهای بسته‌بندی برعهده ما باشد نیز کارتن‌های بسته‌بندی برچسب گذاری می شوند تا وسایل هر بخش به قسمت مربوط به آن برود.

نحوه جابجایی و بسته بندی کامپیوترها

اسیاب‌کشی شرکتی نیازمند مراقبت و برنامه ریزی ویژه‌ای است. جابجایی اسناد، تجهیزات و اثاثیه IT و همچنین وسایل شخصی کارمندان و وسایل خانگی ممکن است گاهی استرس زا باشد. یکی از مهمترین چالش‌های اسباب‌کشی ادارات بسته‌بندی کامپیوتر‌ها و دیگر تجهیزات اداری مانند آن است. اما اتوبار تهران با تجربه کافی که در این زمینه دارد نگرانی شما را به حداقل می رساند.

بسته بندی کامپیوتر

جابجایی اسناد و مدارک اداری در هنگام اسباب کشی

هر شرکت باربری و جابجایی شما را در بسته‌بندی کمک می کند، از یک سوزن کوچک گرفته تا اسناد و مدارک مهم شما همه چیز در نظر گرفته می‌شود. آنها مسئولیت تمام اقلام بسته‌بندی شده شما را بر عهده دارند و در وسیله نقلیه بارگیری می‌کنند. کارکنان ما در باربری تهران یک اسناد و مدارک اداری شما را در جعبه‌های مخصوصی قرار می‌دهند تا در هنگام جابجایی هیچگونه آسیبی به آنها وارد نشود.

اسباب کشی شرکت ها

مناطق تحت پوشش باربری تهران1

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
Scroll to Top
اسکرول به بالا